Петрос
Logo Петрос
 

"Петрос" адрес и контакты:

Адрес:
Полное название: Печера Петрос
Еще названия:pechera petros, печери Карпат, пещера Петрос
Категории:
 • Достопримечательности Рахова
 • Интересные места Рахова
 • Последние новости

  Все новости
   

  Печери Карпат

  Печери Карпат
  Добавлено 2014-02-17 15:45:00

  Карпати – це гірськолижні курорти, гори, водоспади, потічки, лікувальні озера, а також печери. У цьому регіоні нараховується понад 50 підземних порожнин. Такого роду підземелля бувають гіпсовими ...

   
  Читать Дальше
   

  Печера Петрос

  Печера Петрос-1 знаходиться в Рахівському р-ні, Закарпатської області. Вхід розташований на південно-східному схилі гори Петрос (хребет Чорногора). Імовірно, печера залягає в пісчаниках. Для того щоб дістатися до входу печери, з перемички, потрібно йти (зі сторони Говерли) уверх по стежці, до трьох стоящих один за одним скальних виступів. Далі стежка веде вліво-уверх, а потім повертає направо. Після цього повороту, потрібно близько 20-30 м. рухатись у тому ж напрямку до виходу на реброподібний, видовжений у бік вершини горб. Вздовж нього потрібно йти у напрямку вершини. Горб різко закінчується і попереду з’являється видовжена в сторону вершини улоговина, по краях і на дні якої лежить каміння. У верхній частині улоговини, між камінням, знаходиться вхід у печеру.

  Сама печера сформована як тріщина, а не вимита дзюра. Тому повсюди стирчать виступи каменів, нависають дивовижні фігури зі сколами і відломами. Прямо по центру кімнати зі стелі звисає величезний куб з гранню в кілька метрів. Його кут напрямлений вертикально вниз, утворюючи своєрідний енергетичний центр печери. Під ним можна стояти чи навіть спати, перевіряючи свою долю. Що цікаво, всі камені дуже мягкі, майже глина. Сколи від них легко можна зламати руками. Ну і, відповідно, все навколо тут в цій глині, все рухається і дуже “живе”.

  Висота 2020 метрів. Четверта за висотою в Україні.

  "Печера Петрос" находится по адресу: Рахов, с. Луги. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Петрос", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Рахов, с. Луги"! Если Вам нравится "Петрос" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Печера Петрос 0 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты