Карпатський біосферний заповідник
Logo Карпатський біосферний заповідник
 

"Карпатський біосферний заповідник" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+38 (03132) 2-29-14, Факс: +380 3132 22632, 22659
Полное название: Карпатський біосферний заповідник
Еще названия:Карпатский биосферный заповедник
Категории:
 • Достопримечательности Рахова
 • Интересные места Рахова
 • Парки Рахова
 • Сайт:http://cbr.nature.org.ua

  Карпатський біосферний заповідник

  В 1968 роцi уряд України для збереження унiкальних гiрських ландшафтів прийняв Постанову про органiзацiю Карпатського заповідника на площі 12,6 тис. га.

  За тридцятирiчну iсторiю iснування його територiя неодноразово збільшувалася. На сьогодні майже 2,5 відсотки території регіону знаходиться під охороною заповідника, що з 1992 року входить до міжнародної мережі біосферних резерватів ЮНЕСКО.

  У складі Карпатського біосферного заповiдника (КБЗ), загальна площа якого складає 53630 гектарiв, налічується шість вiдокремлених масивiв, а також ботанічні заказники державного значення “Чорна Гора” і “Юлівська Гора”. Заповiднi масиви розмiщуються на висотах вiд 180 до 2061 м.н.р.м. в захiдному, центральному i схiдному секторах Українських Карпат. Така територiальна структура КБЗ практично повнiстю репрезентує ландшафтне та бiогеографiчне рiзноманiття Схiдних Карпат.

  Тут представленi мало порушені та практично незачеплені людською діяльністю передгiрні дiброви, гiрські букові, мiшані та смерекові лiси, субальпiйські та альпійські луки з сосново–вiльховим криволiссям і скельно–лишайниковими ландшафтами. Майже 90% територiї заповiдника вкрито лiсами - переважно пралiсами.

  В заповiднику охороняється понад тисячу видiв вищих судинних рослин, 64 види ссавцiв, 173 види птахiв, 9 видiв плазунiв, 13 видiв земноводних, 23 види риб, понад 10000 видiв безхребетних тварин. Тут представленi найкраще збереженi карпатськi екосистеми, якi служать сховищами для багатьох рiдкiсних і зникаючих видiв рослин i тварин. В заповiднику вiдмiчено 64 види рослин i 72 види тварин, занесених до Червоної книги МСОП i України, а також до Європейського Червоного списку. 

  "Карпатський біосферний заповідник" находится по адресу: Рахов, ул. Красное Плесо, 77. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Карпатський біосферний заповідник", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Рахов, ул. Красное Плесо, 77"! Если Вам нравится "Карпатський біосферний заповідник" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Карпатський біосферний заповідник 0 км.
  Водопад Драгобратский 0,872 км.
  Місто Рахів 0,872 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты